LIU.JO

Відома торгова марка Liu Jo була заснована у 1995 році в Італії. Її стрімкий розвиток, який продовжувався протягом кількох десятиліть, став передумовою того, що в даний час даний бренд отримав популярність і визнання по всьому світу.

Особливості бренду Liu Jo

Головна особливість взуття від бренду Liu Jo – застосування натуральних матеріалів, які піддаються ретельній обробці. Саме такий підхід дозволяє створювати високоякісне італійське взуття. Серед широкого розмаїття запропонованих варіантів ви з легкістю знайдете моделі, які підійдуть для походів у кіно та прогулянок торговими центрами, а також для походів на вечірки та світські прийоми.


Черевики LIU.JO 66087K

6 190 грн.

Черевики LIU.JO 66087

6 190 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Основним напрямом діяльності компанії є випуск якісного жіночого взуття. Бренд Liu Jo виробляє продукцію, яка дозволяє жінкам виглядати стильно та привабливо щодня. Італійське взуття Liu Jo допомагає створити витончений образ та підкреслити природну красу кожної жінки.

Крім взуття, під цим брендом випускаються різноманітні аксесуари, сумки та одяг. Liu Jo дбає про те, щоб кожна модниця могла відчути себе справжньою світською леді.